MEDYCYNA ESTETYCZNA

Profhilo Molekuła Młodości

Bioremodeling twarzy z natychmiastowym efektem sprężystości skóry. Wysmuklenie i ujędrnienie.

Rewolucyjna technologii PROPHILO oddziałuje na produkcje elastyny i kolagenów I, II, IV, VII doprowadzając do zagęszczenia i wygładzenia skóry oraz dając efekt wysmuklenia twarzy. Otrzymujemy efekt przeciwzmarszczkowy i biowolumetryczny.


 

Zabieg jest absolutnie innowacyjny ze względu na skład, technikę wstrzykiwania i szybkie rezultaty. Zabiegu tego nie da się porównać ani do wstrzykiwania kwasu hialuronowego ani do mezoterapii. Jest to zupełnie inna technologia i założenia.

Opatentowana technologia SHC/ Stabilizowane Hybrydowe Kompleksy Kwasu Hialuronowego/ polega na opatentowanej kombinacji kwasu hialuronowego o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej w formie ścisłe połączonych ze sobą krótkich i długich łańcuchów, które działają na skórę jak miliony sprężynek, przywracając jej sprężystość, napięcie, kontur i profil.
 

Dla maksymalnego komfortu cały zabieg na twarz wymaga nakłucia jedynie w 5 punktach po każdej stronie. Efekty są widoczne już po 1 sesji, zaleca się wykonanie drugiej sesji w odstępie 1 miesiąca. 

 

PROPHILO jest zabiegiem wyjątkowym. Opatentowana technologia polega na zastosowaniu unikalnej kombinacji kwasu hialuronowego o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej w formie ścisłe połączonych skręconych ze sobą krótkich i długich łańcuchów. W celu zwiększenia stabilności użyto rewolucyjnej technologii sieciowania termicznego, która pozwoliła całkowicie wyeliminować zastosowanie chemicznych czynników sieciujących które często wyzwalają reakcje alergiczne.

PROPHILO zawiera aż 64 mg termicznie usieciowanego kwasu hialuronowego. To najwyższe stężenie na rynku. Kwas wysoko cząsteczkowy zawarty w PROPHILO / 100-1400 DA nadaje skórze utracone rusztowanie, a kwas o niskiej masie cząsteczkowej /80-100 DA/ przywraca napięcie nawilżenie oraz daje efekt stymulacji skóry. Produkt opracowano by odświeżyć wygląd  twarzy poprzez delikatne wygładzenie głębokich zmarszczek oraz przywrócenie naturalnie wyglądającego profilu twarzy w jej dolnej i środkowej części. Doskonale dobrane i splecione łańcuchy kwasu hialuronowego poddane opatentowanej procesowi stabilizacji tworzą zupełnie nowa cząsteczkę o niespotykanych właściwościach odmładzających.

sprawdź sam

Dermokosmetyki w sklepie online

Preparaty polecane przez specjalistów, lekarzy medycyny estetycznej

Mesoestetic, iS Clinical, Obagi medical, SkinCeuticals, Sesderma, Skin Perfusion i inne...

Sklep on-line

Chcesz być na bieżąco z promocjami?

Zostaw nam swój adres mailowy, a poinformujemy Cię o nowych promocjach i zabiegach w naszym salonie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.