MEDYCYNA ESTETYCZNA

Modelowanie ust

POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST  

Za pomocą preparatów zawierających kwas hialuronowy (np. Surgilips, Juvederm Ultra Smile,Vobella, Teosyal Kiss) można modelować i powiększać usta oraz korygować ich asymetrię. Z wiekiem dochodzi do odwodnienia warg. Pojawiają się zmarszczki wokół ust tak zwane zmarszczki palacza. Subtelne zaznaczenie konturu warg i ich powiększenie powoduje, że drobne zmarszczki wokół ust zmniejszają się.Ponadto za sprawą kwasu hialuronowego usta będą stymulowane do poprawy ich nawilżenia i elastyczności. Preparat wchłania się stopniowo, efekt jest naturalny i utrzymuje się 6-9 miesięcy.

Po zabiegu usta są w zdecydowanie lepszej kondycji niż przed zabiegiem. Zyskują na nawilżeniu i jędrności. Obecnie jest to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w zakresie upiększania.
Po zabiegu nie wolno opalać się przez okres 2 - tygodni.  

Należy odróżnić zabieg powiększania ust od zabiegu modelowania i nawilżania czerwieni wargowej dzięki różnorodności preparatów dostępnych na rynku, a także oczekiwań pacjentów. 

Zdjęcie przedstawia efekt zabiegu modelowania ust ( powiększenie górnej wargi ), efekt uzupełniono makijażem permanentnym.

Wskazania do zabiegu:

1. Modelowanie ust polega na wyrównaniu asymetrii pomiędzy górną, a dolną wargą, lub w granicach jednej wargi

2. Powiększenie ust polega na zwiększeniu objętości naszych warg, gdy są wąskie lub chcemy mieć pełniejsze

3. Nawilżenie czerwieni wargowej dot. osób starszych, u których  usta z czasem zrobiły się wąskie i mają siateczkę zmarszczek

4. Poprawa konturu ust w celu spłycenia zmarszczek palacza znajdujących się wokół ust

 Zabieg może przebiegać w dwóch etapach: przy pierwszym spotkaniu lekarz podaje część preparatu. Pacjentka po ok.2 tygodniach ponownie wraca do gabinetu na zabieg kontrolny, podczas którego omawiane są efekty zabiegu. Podczas tej wizyty istnieje możliwość dostrzyknięcia preparatu, o ile będzie takie życzenie. W ten sposób można zapobiec nadmiernemu powiększeniu ust w myśl zasady "lepiej mniej niż za dużo " i zapewnić naturalny efekt. 

Przeciwwskazania: ciąża, laktacja, zaburzenia krzepliwości krwi, ostre stany zapalne skóry.

Powiększanie ust  w wersji optycznej - umożliwia makijaż permanentny.

sprawdź sam

Dermokosmetyki w sklepie online

Preparaty polecane przez specjalistów, lekarzy medycyny estetycznej

Mesoestetic, iS Clinical, Obagi medical, SkinCeuticals, Sesderma, Skin Perfusion i inne...

Sklep on-line

Chcesz być na bieżąco z promocjami?

Zostaw nam swój adres mailowy, a poinformujemy Cię o nowych promocjach i zabiegach w naszym salonie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.