MEDYCYNA ESTETYCZNA

Lifting wolumetryczny

Lifting wolumetryczny polega na korekcji objętości tkanek miękkich, poprzez przywracanie utraconej objętości oraz poprawieniu zarysu twarzy, szczególnie w miejscach, gdzie nastąpiło np. zmniejszenie ilości tkanki podskórnej. 

Preparaty wolumetryczne zwiększają objętość tkanek. To specyficzne wypełniacze, znacznie gęstsze od pozostałych. Przeznaczone do modelowania twarzy i przywracania jej objętości. 

Wskazania do wolumetrii:

  • zwiotczenie naskórka związane z utratą objętości
  • dla osób szczupłych pragnących wymodelować kontury twarzy
  • poprawa owalu twarzy, uzupełnienie zapadniętych skroni, korekta nosa i porbródka

Zabieg gwarantuje spektakularny i natychmiastowy efekt, który utrzymuje się ok.18 miesięcy. Po zabiegu można powrócić do swoich zajęć. Wchłaniający się implant zapewnia doskonałe nawilżenie skóry, dając efekt zdrowej i zrelaksowanej twarzy. 

Efekty zabiegu:

  • odzyskanie objętości w okolicach skroni, kości policzkowych i policzków celem jej odmłodzenia
  • uzyskanie efektu liftingu

Opis zabiegu: zabieg przeprowadzany jest przez wykwalifikowanego lekarza, który wstrzykuje preparat igłą lub za pomocą kaniuli głęboko do tkanki podskórnej. Wprowadzany implant jest elastyczny i miękki i ma jednorodną konsystencję, jest również niewidoczny i niewyczuwalny. Celem jego rozprowadzenie lekarz wykonuje zaraz po zabiegu delikatny masaż.

Po zabiegu: kilka godzin po - unikamy nadmiernej ekspresji twarzy i jej dotykania, przez około 3 dni po zabiegu unikamy nadmiernego narażenia się na promieniowanie słoneczne oraz ciepło sauny i solarium. 

Przeciwskazania do zabiegu: ciąża, karmienie piersią, choroby autoimmunologiczne, skłonność do powstawania blizn, stany zapalne skóry, nadwrażliwość na kwas hialuronowy, choroby nowotworowe.

 

 

sprawdź sam

Dermokosmetyki w sklepie online

Preparaty polecane przez specjalistów, lekarzy medycyny estetycznej

Mesoestetic, iS Clinical, Obagi medical, SkinCeuticals, Sesderma, Skin Perfusion i inne...

Sklep on-line

Chcesz być na bieżąco z promocjami?

Zostaw nam swój adres mailowy, a poinformujemy Cię o nowych promocjach i zabiegach w naszym salonie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.