MEDYCYNA ESTETYCZNA

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy jest naturalnie występującym polisacharydem w skórze właściwej, chłonie wodę i nawilża skórę, poprawia jej nawodnienie. Wraz z upływem czasu jego zawartość w naszej skórze zmniejsza się, wskutek czego nasza skóra wiotczeje, policzki i kąciki ust opadają i pojawiają się bruzdy nosowo-wargowe. Po zastosowaniu wypełniacza z kwasem hialuronowym uzyskujemy natychmiastowy, naturalny efekt. Wprowadzony w dane miejsce preparat nawilża skórę, a zmarszczka wypełnia się, wygładza lub całkowicie zanika.

Co możemy skorygować kwasem hialuronowym?

  • bruzdy wargowo-nosowe, drobne zmarszczki 
  • opadające kącików ust
  • powiększyć, wymodelować lub  skorygować asymetriię ust
  • poprawić kondycję skóry i podtrzymać wiotczejące policzki
  • korekcja doliny łez i cieni pod oczami 

Przebieg zabiegu- zabieg polega na podaniu dobranego przez lekarza  preparatu w miejsce wymagające korekty. Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie lekko zaczerwieniona, może utrzymywać się chwilowy obrzęk, który ustępuje po kilku godzinach. Czas trwania zabiegu ok.30 minut. Zabieg bezbolesny, stosujemy znieczulenie skóry.Dzięki kaniulom stosowanym do podania preparatu bezpośrednio po zabiegu można wrócić do pracy. Bardzo sporadycznie zdarzają się drobne siniaczki.
Po zabiegu zaleca się stosowanie kremu Auriderm XQ lub Neococa, które przyspieszają gojenie, zmniejszają obrzęk i działają przeciwzapalnie. Jednocześnie wzmacniają naczynia krwionośne, do nabycia w naszej recepcji.

Efekty po zabiegu utrzymują się od 6 do 18 miesięcy, zależne to jest od osobniczych cech pacjenta, a także od rodzaju użytego preparatu. Produkty stosowane w wolumentrii i liftingu np. Juvederm Voluma będą nas cieszyć dłużej ok.18 miesięcy.

Wypełniacze z kwasem hialuronowym wchłaniają się stopniowo. Wskazaniem po zabiegu jest stosowanie odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych w gabinecie kosmetycznym, tak aby efekty utrzymywały się dłużej, są to zabiegi: mezoterapii bezigłowej, oxybrazji. Do domu polecamy linię kosmetyków po zastosowaniu wypełniaczy. Nie zaleca się zabiegów polegającyh na przegrzaniu skóry typu Exilis,Termage, Zaffiro, Ultraformer, Pelleve. Zalecenie te obowiąuje prze okres 6 miesięcy od podania kwasu hialuronowego i dotyczy danej okolicy zabiegowej.

Przeciwskazania:
Choroby autoimmunologiczne, zakażenia bakteryjne i wirusowe, leki przeciwnowotworowe, ciąża i laktacja.

 

 

sprawdź sam

Dermokosmetyki w sklepie online

Preparaty polecane przez specjalistów, lekarzy medycyny estetycznej

Mesoestetic, iS Clinical, Obagi medical, SkinCeuticals, Sesderma, Skin Perfusion i inne...

Sklep on-line

Chcesz być na bieżąco z promocjami?

Zostaw nam swój adres mailowy, a poinformujemy Cię o nowych promocjach i zabiegach w naszym salonie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.