Oferta

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Medycyna Estetyczna zajmuje się utrzymaniem i poprawą wyglądu skóry oraz zabiegami przeciwstarzeniowymi anti-aging.Nowe trendy w medycynie estetycznej polegają na uzyskaniu naturalnego efektu tzw.natural look. Przeprowadzone zabiegi nie mogą zmieniać naszych rysów, powinny jedynie naprawić to co zmienił czas. Właśnie taki rezultat uzyskują klientki Neo Lady. 

W gabinecie Neo Lady zapewniamy holistyczne podejście, tylko dzięki kompleksowej pielegnacji skóry możemy zapewnić młodszy wygląd i zdrową cerę. Kompleksowa opieka klientów w zakresie pielęgnacji kosmetologicznej, uzupełnionej zabiegami z zakresu medycyny estetycznej i właściwą pielęgnacją domową w oparciu o dobrane w gabinecie kosmetyki gwarantuje piekny i młodszy wygląd. 

Zabiegi  przeprowadza Lekarz Medycyny Estetycznej z wieloletnim doświadczeniem Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej dr Małgorzata Żyra. Dzięki własnemu, wieloletniemu doświadczeniu zapewnia autorskie metody odmładzania, a sposób przeprowadzania zabiegów zasługuje na szczególne uznanie  o czym mogło się już przekonać wiele, naszych klientek.

Dr Małgorzata ma ogromne wyczucie estetyki.

sprawdź sam

Dermokosmetyki w sklepie online

Preparaty polecane przez specjalistów, lekarzy medycyny estetycznej

Mesoestetic, iS Clinical, Obagi medical, SkinCeuticals, Sesderma, Skin Perfusion i inne...

Sklep on-line

Chcesz być na bieżąco z promocjami?

Zostaw nam swój adres mailowy, a poinformujemy Cię o nowych promocjach i zabiegach w naszym salonie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.