MAKIJAŻ PERMANENTNY

Przebieg zabiegu

1. Czy muszę zgłosić się na korektę? 

Zabieg makijażu permanentnego  przeprowadza się zawsze dwukrotnie. Nie można wykonać dobrej pigmentacji tylko podczas jednej wizyty w gabinecie (nie dotyczy uzupełnienia makijażu). Metoda Long-Time- Liner gwarantuje najwyższą jakość. Precyzyjne urządzenie pozwala na szybkie wykonanie mikropigmentacji. Na cenę zabiegu składają się dwie wizyty: pierwsza i kolejna -nazywana korektą. Korektę należy przeprowadzić po upływie 4 tygodni od pierwszego zabiegu, nie później jednak niż 6 tygodni. Nie stawienie się na korektę w wyznaczonym terminie skutkuje dopłatą do zabiegu (nie dotyczy indywidualnych ustaleń z Linergistką).

2.  Czy zabieg jest bolesny?

Nie nazwałabym tego bólem, tylko chwilowym dyskomfortem, który trwa w zależności od powierzchni zabiegowej od 2-10 minut.Czasami jednak zdarza się, że Panie znoszą ten zabieg źle, ale są to bardzo sporadyczne przypadki.Wówczas znieczulamy dodatkowymi preparatami, po których bólu już się nie odczuwa.

3. Czy można zrobić inny kolor brwi niż czarny? 

Bez obaw, dysponuję wieloma odcieniami barwników przeznaczonych do pigmentacji brwi, od jasnego beżu po ciemny grafit. Innym kolorem maluję brwi blondynce, innym brunetce i szatynce.

Przebieg zabiegu:

Makijaż powiek -planuję na zabieg 1 godzinę. Na początek aplikuję na powieki krem znieczulający Emla, który pozostawiam na 30 minut.Po zmyciu kremu rysuję kredką kształt kreski - może to być kreska na linii rzęs, efekt zagęszczenia lub bardziej dekoracyjna typu "kocie oko". Po akceptacji klientki przystępuję do zabiegu. Nakłuwanie naskórka trwa zaledwie 2-3 minuty. W tym czasie może być odczuwalne lekkie szczypanie i dyskomfort związany z manipulowaniem przy oku. Po zakończeniu zabiegu odczucia te mijają. Oko jest trochę opuchnięte, jak po płaczu. Wskazane są zimne kompresy. Zabieg nie wymaga pozostania w domu. Nie wskazane jest przed zabiegiem przyjmowanie aspiryny i paracetamolu ( powoduje powstawanie siniaczków na powiece i na pewno nie działa znieczulająco). 

Makijaż brwi- czas trwania zabiegu ok.1-1,5 godziny. Po znieczuleniu brwi kremem Emla i ustaleniu kształtu i kolorystyki wykonuję pierwszy etap pigmentacji, który może stanowić dla klientki lekki dyskomfort (kilka minut). Następnie na skórę aplikuję żel znieczulający głębsze warstwy naskórka, który pozostawiam na 5-10 minut. Po tym czasie zabieg nie powinien być odczuwalny. Po zabiegu możemy wrócić do naszych zajęć. Nie ma żadnych strupków, ani ran. Brwi należy kremować preparatem, który otrzymamy w gabinecie. 

Makijaż ust- planowany czas zabiegu 1 -1,5 godziny. Usta możemy znieczulić stomatologicznie lub kremem Emla. Po zaakceptowaniu kolorystyki i kształtu przystępuję do pigmentacji. Po zabiegu usta są opuchnięte, mają intensywną barwę, która zmieni swoje nasycenie w ciągu kilku najbliższych dni. Usta kremujemy preparatem otrzymanym od Linergistki kilka razy dziennie.

Osoby, u których występuje wirus opryszczki powinny przyjmować kilka dni przed zabiegiem lek antywirusowy (lek jest na receptę). Przed zabiegiem należy poinformować linergistkę o wykonanym lub planowanym zabiegu powiększania ust. 

sprawdź sam

Dermokosmetyki w sklepie online

Preparaty polecane przez specjalistów, lekarzy medycyny estetycznej

Mesoestetic, iS Clinical, Obagi medical, SkinCeuticals, Sesderma, Skin Perfusion i inne...

Sklep on-line

Chcesz być na bieżąco z promocjami?

Zostaw nam swój adres mailowy, a poinformujemy Cię o nowych promocjach i zabiegach w naszym salonie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.