MAKIJAŻ PERMANENTNY

Metoda piórkowa, microblaiding, a LTL

Metodą piórkową często klientki nazywają wyrysowane włoski, i mylą to pojęcie z metodą włoskową. W Neo Lady stosujemy techniki łączone włoskową i cieniowanie. Należy pamiętać, że delikatne, wyrysowane włoski należy częściej uzupełniać kolor (średnio co pół roku), połączenie dwóch metod wydłużą trwałość makijażu brwi o kolejne pół roku.

Zachęcam do przeczytania poniższego artykułu:

-Makijaż permanentny zawsze dotyczy wprowadzenia barwnika w naskórek. Sposób w jaki zostanie to zrobione  zależy od linergistki, jej doświadczenia,umiejętności i poczucia estetyki, a także urządzenia i barwników. W  metodzie piórkowej ( lub inaczej microbladind) zabieg wykonywany jest przy pomocy manualnego "piórka" przypominającego długopis, na  którego końcu jest specjalne ostrze, składające się z kilku ukośnie ściętych igieł. Praca polega na nacinaniu skóry,  co może spowodować mikroblizny. Jest to agresywna pigmentacja, która powoduje, że przy nacięciu pigment  wlewa się w skórę i we włos. Odcień brwi również pozostawia wiele do życzenia, ponieważ pigment zbyt głęboko  umieszczony w naskórku może przybrać sinogranatowy odcień po wygojeniu. Kosmetyczka pracująca tym piórkiem  nie ma kontroli na jaką głębokość wprowadza barwnik. Brak zapewnienia jednakowej głębokości powoduje  nierównomierne wyłuszczanie się koloru.

źródło: Aesthetic Cosmetology

W Neo Lady zabiegi wykonujemy urządzeniami LongTimeLiner i Nouveau Contur z odpowiednim oprogramowaniem, dzięki któremu zapewniamy jednakową i precyzyjną głębokość wprowadzenia pigmentu w naskórek. Aparat zapewnia funkcje cieniowania, dzięki której brwi wygladają naturalnie. Cieniutka igła do akupresury nie kaleczy skóry tylko nakłuwa ją wprowadzając pigment w naskórek. Proszę pamiętać, że źle wykonany zabieg Was oszpeci, a jego skutki długo będą utrzymywały się na twarzy. Nie zawsze można to poprawić. Poniżej przedstawiamy zdjęcia piórka do metody piórkowej i aparatu Long Time Liner, na którym pracuje min. Linergistka w Neo Lady.

Wybór należy do Ciebie, bądź świadomą klientką. 

Zdjęcie piórka do wykonania makijażu metodą piórkową, lub inaczej microblading, metalowe ostrze, metoda manualna, 

cena "urządzenia" 120zł. ostrze 5zł. 

Zdjęcie aparatu do makijażu Long Time Liner, w pełni elektroniczne urządzenie, do wprowadzania pigmentu stosuje się cieniutką igiełkę jednorazowego użytku. Cena aparatu: 30.000 zł. 

 

sprawdź sam

Dermokosmetyki w sklepie online

Preparaty polecane przez specjalistów, lekarzy medycyny estetycznej

Mesoestetic, iS Clinical, Obagi medical, SkinCeuticals, Sesderma, Skin Perfusion i inne...

Sklep on-line

Chcesz być na bieżąco z promocjami?

Zostaw nam swój adres mailowy, a poinformujemy Cię o nowych promocjach i zabiegach w naszym salonie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.