MAKIJAŻ PERMANENTNY

Korekta źle wykonanego zabiegu

Jeśli wykonałaś zabieg makijażu permenentnego w innym gabinecie i nie jesteś zadowolona z efektów- nie zamartwiaj się, w większości przypadków można skorygować błędy popełnione przez niedoświadczoną osobę, która wykonała zabieg.

Często popełnianymi błędami są:

  • "rzucające się" z daleka, przerysowane, wyraziste i za ciemne brwi np.czarne brwi u blondynki
  • brwi, niejednolicie wypełnione pigmentem,widoczne są miejsca,w których brak koloru
  • zaostrzone brwi u nasady nosa
  • brwi odrysowane jak od linijki 
  • zbyt wysoko wyrosowana linia ust, powyżej ich naturalnej czerwieni wargowej

Takie malunki nie mają nic wspólnego z prawidłowo wykonanym makijażem, a tym bardziej z naturalnym kształtem brwi czy ust.

W przypadku makijażu ust należy zwrócić uwagę na aparat, którym będzie wykonywany zabieg. Nie każdy z nich wypełnia idealnie czerwień wargową, większość z nich może jedynie zarysować kontur. Niesymetrycznie zaznaczony kształt ust, za ciemny kolor- to wszystko w większości przypadków można poprawić.

Metoda Long Time Liner to także linia pigmentów do kamuflażu. Dodatkowo doświadczenie i wyobraźnia linergistki pozwalają nam zaproponować Paniom korektę, tak aby nie trzeba było już chować brwi pod grzywką, zamalowywać usta, bądź zmieniać kolor włosów pod kolor brwi.

Jeśli jesteś niezadowolona z wykonanego makijażu permanentnego, kosmetyczka, która wykonała zabieg nie potrafi go skorygować i nadal uważa, że jest dobrze wykonany możesz umówić się do Neo Lady i skorygować makijaż. 

Konieczna telefoniczna rezerwacja terminu.

Jednocześnie informujemy, iż tytuł Linergsitki otrzymuje się wyłącznie po ukończeniu szkolenia Long Time Liner, jest to znak towarowy zastrzeżony wyłącznie dla specjalistek Long Time Liner, gabinety, które posługują się tym tytułem, a nie posiadają stosowanego certyfikatu nadużywają tego tytułu bezprawnie. 

Poniżej zamieszczamy zdjęcie przykładowej korekty brwi.

Pierwsze zdjęcie PRZED obrazuje makijaż wykonany w jednym  z elbląskich salonów -  nierównomiernie wprowadzony pigment,  brwi u nasady nosa są różne, lewa brew jest wyżej od prawej, jest bardziej  pofalowana.

Następne zdjęcie PO  pokazuje skorygowane brwi zaraz po zabiegu. Zabieg został wykonany przez linergistkę Neo Lady.

 

 

sprawdź sam

Dermokosmetyki w sklepie online

Preparaty polecane przez specjalistów, lekarzy medycyny estetycznej

Mesoestetic, iS Clinical, Obagi medical, SkinCeuticals, Sesderma, Skin Perfusion i inne...

Sklep on-line

Chcesz być na bieżąco z promocjami?

Zostaw nam swój adres mailowy, a poinformujemy Cię o nowych promocjach i zabiegach w naszym salonie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.