Oferta

MAKIJAŻ PERMANENTNY

 

Zabiegi wykonuje linergistka z 12 letnim doświadczeniem.

Makijaż Conture® Make-up LONG TIME LINER® jest metodą nr 1 na świecie służącą do naturalnego podkreślenia konturu ust, brwi i oczu.Conture ® Make-up nie maluje, lecz w sposób naturalny podkreśla kontury, stąd bardzo ważne jest dobranie barwników w taki sposób, aby były jak najbardziej zbliżone do naturalnego kolorytu. 

Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry (oczy i usta), ale objawy te szybko ustępują. Już następnego dnia rano możemy pokazać się w pracy. W dwa dni po zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać - jest to proces naturalny. Bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie odpowiednim preparatem, który otrzymamy od Linergistki zaraz po zabiegu.

W pierwszym tygodniu po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna.
 
Przez pierwsze 2 tygodnie po zabiegu należy unikać słońca, solarium, sauny, kapieli w basenie, innych czynników drażniących. Po zabiegu skórę pielęgnujemy zgodnie z wytycznymi uzyskanymi w gabinecie po zabiegu.

Po 3-6 tygodniach należy obowiązkowo przeprowadzić odpowiednie postępowanie mające na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów, które jest wliczone w cenę pierwszego zabiegu. 

Linergistka LTL i NC Katarzyna Wasielewska

Recenzje zadowolonych klientów znajdziesz na 

Ukończone szkolenie i licencja Linergistki Long Time Liner 2006r. U kończone szkolenie dla zaawansowanych Advanced Brows - Masters in Pigmentation Nouveau Contour, Międzynarodowy certyfikat.

 

sprawdź sam

Dermokosmetyki w sklepie online

Preparaty polecane przez specjalistów, lekarzy medycyny estetycznej

Mesoestetic, iS Clinical, Obagi medical, SkinCeuticals, Sesderma, Skin Perfusion i inne...

Sklep on-line

Chcesz być na bieżąco z promocjami?

Zostaw nam swój adres mailowy, a poinformujemy Cię o nowych promocjach i zabiegach w naszym salonie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.