Oferta

LIPOSHOCK

LIPOSHOCK - redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Supernowoczesną metodą wyszczuplania jest Liposhock, zabieg bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych.
LipoShock to innowacja w walce z cellulitem i miejscową otyłością. Działa bezinwazyjnie, pozwala uporać się z pomarańczową skórką oraz pozbyć się zbędnych centymetrów.
Fale dźwiękowe liposhock charakteryzują się dużą dawką ciśnienia, które służą do likwidowania zaawansowanego cellulitu III i IV stopnia ,oraz zbitej,ciężkiej do usunięcia tkanki tłuszczowej.Dlaczego zabieg Liposhock jest tak unikatowy?
Unikalność LipoShock polega na wykorzystaniu siły działania niestosowanych wcześniej fal dźwiękowych ShockWave (SW) o wzrastającym ciśnieniu. Intensywność oddziaływania tych fal powoduje rozerwanie włóknistego gorsetu w tkance podskórnej oraz rozbicie komórek tłuszczowych w procesie implozji. Siła jaką dysponuje ShockWave niweluje cellulit i miejscową otyłość na tak trudnych partiach ciała jak uda i pośladki znacznie skuteczniej, niż inne wcześniej stosowane metody. Dodatkowo działanie głowicy SW pobudza układ limfatyczny, poprawia unaczynienie i drenaż płynów. Zabieg wykonuje się bezpośrednio na skórze. LipoShock rozbija, często bolesne, skupiska komórek tłuszczowych (mikro i makroguzy).

Co dzieje się z uwolnionym tłuszczem po zabiegu Liposhock?
Rozbity tłuszcz zostaje wydrenowany, aby uległ metabolizmowi w wątrobie. Wykorzystujemy w tym celu Lymphastim urządzenie dzięki, któremu wykonywany jest drenaż limfatyczny. Zabieg musi być zakończony drenażem,( Lymphastim, Endermologia ) w innym przypadku efekty będą znikome.  

Czego mogę oczekiwać po zabiegu urządzeniem Liposhock?
Skóra po zabiegu staje się gładsza, jędrna i bardziej sprężysta, a cellulit i miejscowe niedoskonałości zostają zlikwidowane, zmniejsza sie obwód ciała o kilka centymetrów. Liposhock rozbija komórki tłuszczowe i poprawia napięcie skóry oraz likwiduje obrzęki poprzez pobudzenie krwiobiegu i układu limfatycznego.

Sprawdż opinie o zabiegu: OPINIE

kolejne OPINIE

Jak przygotować się do zabiegu?

Na dwa dni przed zabiegiem i w dniu zabiegu oraz dwa dni po nim niezbędne jest wypicie dwóch litrów wody dziennie, co przyspieszy drenaż tłuszczu oraz jego metabolizm.
Ilość zabiegów - zalecana seria 6-10 zabiegów w zależności od problemu 2 razy w tygodniu.

Efekty serii zabiegów Liposhock

Diagnoza- znaczne zwłóknienia, cellulit zaawansowany, znaczna ilość tkanki tłuszczowej, 

Terapia: Liposhock z zastosowaniem  dwóch głowic: fali uderzeniowej Shock i ultradźwiękowej

Seria 15 zabiegów, częstotliwość 2 razy w tygodniu.

Powierzchnia zabiegowa: uda przód i uda tył.


 Przeciwskazania
* choroby skórne, zapalenie żył, choroby żylne, cukrzyca, ciąża, niewydolność nerek, niewydolność wątroby, rozrusznik serca, choroby nowotworowe.

Pacjent powinien mieć co najmniej 2cm grubości tkanki tłuszczowej.

 

  

 

sprawdź sam

Dermokosmetyki w sklepie online

Preparaty polecane przez specjalistów, lekarzy medycyny estetycznej

Mesoestetic, iS Clinical, Obagi medical, SkinCeuticals, Sesderma, Skin Perfusion i inne...

Sklep on-line

Chcesz być na bieżąco z promocjami?

Zostaw nam swój adres mailowy, a poinformujemy Cię o nowych promocjach i zabiegach w naszym salonie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.