KOSMETOLOGIA

Mikrodermabrazja Skin Jet

Mikrodermabrazja wykorzystywana jest do przygotowania skóry do dalszej pielęgnacji. W Neo Lady często łączymy zabieg mikrodermabrazji z mezoterapią bezigłową TMT System lub peelingami dermatologicznymi.Zabieg polega na  usunięciu warstwy rogowej naskórka za pomocą specjalnie dobranych kryształków pracujących "na podciśnieniu". Aparat do mikrodermabrazji firmy Skin Jet pozwala na wykonanie zabiegu złuszczania nie kalecząc skóry.Zabieg jest bezbolesny i bezkrwawy.Głębokość zabiegu jest precyzyjnie kontrolowana i dobierana indywidualnie w zależności od rodzaju i kondycji skóry. Dodatkowo aparat został wyposażony w ultradźwięki z głowicą ceramiczną, dzięki której możemy po złuszczeniu naskórka wprowadzić w głąb skóry preparaty odżywcze. Skóra po zabiegu powinna być rozświetlona, gładka.

Mikrodermabrazja wykorzystywana jest też do oczyszczenia skóry z zaskórników.

Nie stosujemy mikrodermabrazji do skór z trądzikiem różowatym, mocno unaczynionych, z trądzikiem ropnym i w stanie zapalnym.

 

sprawdź sam

Dermokosmetyki w sklepie online

Preparaty polecane przez specjalistów, lekarzy medycyny estetycznej

Mesoestetic, iS Clinical, Obagi medical, SkinCeuticals, Sesderma, Skin Perfusion i inne...

Sklep on-line

Chcesz być na bieżąco z promocjami?

Zostaw nam swój adres mailowy, a poinformujemy Cię o nowych promocjach i zabiegach w naszym salonie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.