Oferta

ENDERMOLOGIA Alliance Nowość!

Endermologie®  to opatentowana metoda dzięki której możemy w sposób skuteczny i potwierdzony medycznie poprawić wygląd naszego ciała.

To jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało, teraz zyskuje nowe oblicze, wprowadzamy do naszej oferty najnowocześniejszy patent LPG Endermologię Alliance. 

Na czym polega różnica między tradycyjną Endermologią, a nowym urządzeniem Alliance?

1) Szybsze efekty widoczne już po trzech zabiegach

2) Nowa głowica integrująca działanie w trzech kierunkach: ujędrniającym, wyszczuplającym i redukującym cellulit.

3) Perfekcyjne ustawienia i przyjemniejszy zabieg, głębsze działanie, nowy system pracy rolek o działaniu pulsacyjnym.

4) Dodatkowo głowica do Endermoliftu twarzy 

Cały proces polega na połączeniu pulsacyjnego podciśnienia z równoczesnym bardzo precyzyjnym masażem mechanicznym. Do komory, w której występuje rytmiczne podciśnienie zasysana jest fałda skórna. Rolki masują one fałdę ruchem obrotowym wokół własnych osi ,a także poprzez przesuwanie się względem siebie. Dzięki tej mobilizacji tkanki łącznej następuje jej stymulacja a także zmniejszenie retencji wody.

Metoda wykorzystywana jest obecnie m.in. do :

  • zwalczania cellulitu, modelowania ciała,
  • likwidacji poduszeczek tłuszczowych - np. boczki, bryczesy,
  • wspomagania leczenia blizn, przywarć, poparzeń, zwłóknień, rozstępów, żylaków i innych problemów dermatologicznych
  • drenażu limfatycznego,

Najbardziej spektakularne efekty uzyskuje się w zwalczaniu cellulitu. Już bowiem 8-9 na 10 kobiet jest dotkniętych tą przykrą dolegliwością. Pojawia się ona u osób coraz młodszych, także szczupłych. Nawet poważne i  długotrwałe ćwiczenia fizyczne nie są w stanie zlikwidować "pomarańczowej skórki". Jeżeli bowiem dojdzie nawet do likwidacji poduszek tłuszczowych jakimikolwiek metodami, skóra nie jest w stanie samoczynnie wrócić do swego poprzedniego stanu, odzyskać elastyczności. Terapeuci stosujący metodę odsysania tłuszczu równolegle często korzystają z metody Endermologie®.

Posiada ona udokumentowane naukowo osiągnięcia i jako w dodatku metoda absolutnie nieinwazyjna, pobudzająca jedynie naturalne procesy w organiźmie, jest aktualnie bezsprzecznie uznawana za numer 1 na całym świecie.

Jest przedmiotem szeregu badań klinicznych i opracowań naukowych, wykonanych przez czołowe ośrodki naukowe świata jak Uniwersytet Los Angeles, Uniwersytet Vanderbilt, Centrum Biologii Molekularnej w Mediolanie, Uniwersytet w Sienie, Instytut Kardiologiczny w Mińsku, Uniwersytet Brukselski czy Uniwersytet Nowojorski.

Codziennie w siedmiu tysiącach gabinetów na całym świecie 20000 osób pobiera zabiegi Endermologii.Metoda Endermologie jest jedyną metodą, która uzyskała potwierdzenie skuteczności działania, a aparat Cellu M6 uzyskał  certyfikat medyczny. Jest to bardzo ważne, albowiem na rynku można spotkać wiele aparatów, które próbują naśladować tą metodę, niestety z mizernymi efektami, bowiem działają podobnie do odkurzacza, czasami skuteczne są w przypadku cellulitu obrzękowego.


 

sprawdź sam

Dermokosmetyki w sklepie online

Preparaty polecane przez specjalistów, lekarzy medycyny estetycznej

Mesoestetic, iS Clinical, Obagi medical, SkinCeuticals, Sesderma, Skin Perfusion i inne...

Sklep on-line

Chcesz być na bieżąco z promocjami?

Zostaw nam swój adres mailowy, a poinformujemy Cię o nowych promocjach i zabiegach w naszym salonie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.