Oferta

DEPILACJA LASEROWA VECTUS

Co wyróżnia laser Vectus?

Przede wszystkim wydajność. Dzięki znakomitej sprawności laserem Vectus przeprowadza się zabieg w kilka minut. Depilacja pach może zająć nawet około minuty. Wszystko dzięki zaawansowanym technologiom, na których opiera się to nowoczesne urządzenie.

Jedną z nich jest opatentowany Photon Recycling, pozwalający odbijać od skóry światło lasera, co pozwala zintensyfikować efekty. Pozwalają na to odbijające je lustra, dzięki czemu jeszcze więcej włosów może zostać usuniętych podczas jednego zabiegu. Wbrew pozorom, rozwiązanie to znacząco wpływa na zwiększenie efektywności. Nawet na poziomie 80% użytej już wcześniej energii. Dzięki temu liczba zabiegów znacznie się zmniejsza.

Kolejna innowacja to czytnik Skintel, czyli inteligentny system, którego w laserze Light Sheer Duet nie było. Czytnik Skintel pozwala na mierzenie poziomu aktywnej melaniny w czasie rzeczywistym, co przekłada się na dokładne dobranie parametrów zabiegu do indywidualnych cech pacjenta. Poziom melaniny mierzony jest przed każdym zabiegiem, bo może zmieniać się u tego samego pacjenta na przestrzeni tygodni. Dlatego laser Vectus wyróżnia się nie tylko wydajnością, ale również bezpieczeństwem.

Zabieg jest bezbolesny i szybki

Usuwanie niechcianego owłosienia za pomocą lasera Vectus jest całkowicie bezbolesne. Nad tym, by pacjent nie odczuwał żadnych dolegliwości, czuwa system aktywnego chłodzenia Advanced Contact Cooling. Kontroluje on temperaturę ciała, chłodząc zarówno przed, w trakcie, jak i bezpośrednio po naświetlaniu światłem lasera. System chłodzenia był też w poprzednim laserze Light Sheer, ale poprzedni system Chill Tip chłodzi górną warstwę skóry jedynie przed i po każdym impulsie, co nie zapewnia pacjentowi pełnego komfortu. Słowem – depilacja za jego pomocą jest bolesna.

Laser Vectus działa więc wydajniej, bezpieczniej, nie boli i skraca czas zabiegu do niezbędnego minimum. Za pomocą lasera Light Sheer depilacja nóg (uważana za najbardziej czasochłonną) trwała nawet 3 godziny. Laser Vectus skraca czas tego zabiegu do ok. 40 minut, a depilacja pach zajmuje ok. 1 minuty.

sprawdź sam

Dermokosmetyki w sklepie online

Preparaty polecane przez specjalistów, lekarzy medycyny estetycznej

Mesoestetic, iS Clinical, Obagi medical, SkinCeuticals, Sesderma, Skin Perfusion i inne...

Sklep on-line

Chcesz być na bieżąco z promocjami?

Zostaw nam swój adres mailowy, a poinformujemy Cię o nowych promocjach i zabiegach w naszym salonie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.