Aktualności

Twoje nowe ciało! Szczuplejsze, bez cellulitu, jędrniejsze

Data wpisu: 08.01.2018

Supernowoczesna metoda wyszczuplania.
Innowacyjne rozwiązanie w walce z cellulitem i miejscową otyłością. Działa bezinwazyjnie, pozwala uporać się z pomarańczową skórką oraz pozbyć się zbędnych centymetrów.
Shock Wave Therapy charakteryzuje się dużą dawką ciśnienia, które służą do likwidowania zaawansowanego cellulitu III i IV stopnia ,oraz zbitej,ciężkiej do usunięcia tkanki tłuszczowej. Dodatkowo działa ujędrniająco na wiotką skórę.

Dlaczego ten zabieg jest tak unikatowy?
Unikalność polega na wykorzystaniu siły działania niestosowanych wcześniej fal dźwiękowych ShockWave (SW) o wzrastającym ciśnieniu. Intensywność oddziaływania tych fal powoduje rozerwanie włóknistego gorsetu w tkance podskórnej oraz rozbicie komórek tłuszczowych w procesie implozji. Siła jaką dysponuje ShockWave niweluje cellulit i miejscową otyłość na tak trudnych partiach ciała jak uda i pośladki znacznie skuteczniej, niż inne wcześniej stosowane metody. Zabieg wykonuje się bezpośrednio na skórze. Fala rozbija, często bolesne, skupiska komórek tłuszczowych (mikro i makroguzy).

Czego mogę oczekiwać po zabiegu?
Skóra po zabiegu staje się gładsza, jędrna i bardziej sprężysta, a cellulit i miejscowe niedoskonałości zostają zlikwidowane, zmniejsza sie obwód ciała o kilka centymetrów. Poprawia się napięcie skóry oraz likwiduje obrzęki poprzez pobudzenie krwiobiegu i układu limfatycznego.

Polecamy pakiet zabiegów Shock Wave Therapy w połączeniu z Endermologią: seria 20 zabiegów w cenie 1850zł.

***Endermologia jedyne oryginalne urządzenie w Elblągu marki LPG System z opatentowaną metodą działania. 

sprawdź sam

Dermokosmetyki w sklepie online

Preparaty polecane przez specjalistów, lekarzy medycyny estetycznej

Mesoestetic, iS Clinical, Obagi medical, SkinCeuticals, Sesderma, Skin Perfusion i inne...

Sklep on-line

Chcesz być na bieżąco z promocjami?

Zostaw nam swój adres mailowy, a poinformujemy Cię o nowych promocjach i zabiegach w naszym salonie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.