Aktualności

Klinika Ciała! Szczuplejsze, bez cellulitu i ujędrnione

Data wpisu: 08.01.2018

Trzy kierunki działania:

UJĘDRNIANIE- WYSZCZUPLANIE- REDUKCJA CELLULITU

Supernowoczesna metoda wyszczuplania.
Innowacyjne rozwiązanie w walce z cellulitem i miejscową otyłością. Działa bezinwazyjnie, pozwala uporać się z pomarańczową skórką oraz pozbyć się zbędnych centymetrów.
Shock Wave Therapy charakteryzuje się dużą dawką ciśnienia, które służą do likwidowania zaawansowanego cellulitu III i IV stopnia ,oraz zbitej,ciężkiej do usunięcia tkanki tłuszczowej. Dodatkowo działa ujędrniająco na wiotką skórę.

Dlaczego ten zabieg jest tak unikatowy?
Unikalność polega na wykorzystaniu siły działania niestosowanych wcześniej fal dźwiękowych ShockWave (SW) o wzrastającym ciśnieniu. Intensywność oddziaływania tych fal powoduje rozerwanie włóknistego gorsetu w tkance podskórnej oraz rozbicie komórek tłuszczowych w procesie implozji. Siła jaką dysponuje ShockWave niweluje cellulit i miejscową otyłość na tak trudnych partiach ciała jak uda i pośladki znacznie skuteczniej, niż inne wcześniej stosowane metody. Zabieg wykonuje się bezpośrednio na skórze. Fala rozbija, często bolesne, skupiska komórek tłuszczowych (mikro i makroguzy).

Czego mogę oczekiwać po zabiegu?
Skóra po zabiegu staje się gładsza, jędrna i bardziej sprężysta, a cellulit i miejscowe niedoskonałości zostają zlikwidowane, zmniejsza sie obwód ciała o kilka centymetrów. Poprawia się napięcie skóry oraz likwiduje obrzęki poprzez pobudzenie krwiobiegu i układu limfatycznego.

Od dziś możesz skorzystać z finansowania pakietu zabiegów- ZERO Procent! 

Pakiet wartości 1200zł. spłacisz w 12 miesięcy po 100zł. 

***Endermologia oryginalne urządzenie w Elblągu marki LPG System z opatentowaną metodą działania. Teraz najnowsze urządzenie z głowicą, która działa jednocześnie w trzech kierunkach: ujędrnianie, wyszczuplanie i redukcja cellulitu.

 

 

sprawdź sam

Dermokosmetyki w sklepie online

Preparaty polecane przez specjalistów, lekarzy medycyny estetycznej

Mesoestetic, iS Clinical, Obagi medical, SkinCeuticals, Sesderma, Skin Perfusion i inne...

Sklep on-line

Chcesz być na bieżąco z promocjami?

Zostaw nam swój adres mailowy, a poinformujemy Cię o nowych promocjach i zabiegach w naszym salonie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.