Aktualności

Pigmentacja korekcyjna makijażu permanentnego

Data wpisu: 31.01.2013

Jeśli wykonałaś zabieg makijażu permanentnego w innym gabinecie i nie jesteś zadowolona z efektów- nie zamartwiaj się, w większości przypadków można skorygować błędy popełnione przez niedoświadczoną osobę, która wykonała zabieg.

Często popełnianymi błędami są:

  • "rzucające się" z daleka, przerysowane, wyraziste i za ciemne brwi np. czarne brwi u blondynki;
  • brwi, niejednolicie wypełnione pigmentem - widoczne są miejsca, w których brak koloru;
  • zaostrzone brwi u nasady nosa,
  • brwi odrysowane jak od linijki .

W przypadku makijażu ust należy zwrócić uwagę na aparat, którym będzie wykonywany zabieg. Nie każdy z nich wypełnia idealnie czerwień wargową, większość z nich może jedynie zarysować kontur. Czas trwania zabiegu nie powinien być dłuższy niż jedna godzina za brwi lub usta lub kreski na powiekach ( w tym ok. 20 minut czekamy ze znieczuleniem). Jeśli zabieg ma trwać ponad  godzinę to znaczy, że mamy do czynienia z niskiej jakości urządzeniem do pigmentacji.

Metoda Long Time Liner to także linia pigmentów do kamuflażu. Dodatkowo doświadczenie i wyobraźnia linergistki pozwalają nam zaproponować Paniom korektę, tak aby nie trzeba było już chować brwi pod grzywką, zamalowywać ust, bądź zmieniać kolor włosów pod kolor brwi.

Jeśli jesteś niezadowolona z wykonanego makijażu permanentnego, kosmetyczka, która wykonała zabieg nie potrafi go skorygować i nadal uważa, że jest dobrze wykonany możesz umówić się do Neo Lady i skorzystać z bezpłatnej konsultacji w jaki sposób można skorygować makijaż. Konieczna telefoniczna rezerwacja terminu.

Podczas pierwszej wizyty nie zawsze można wszystko poprawić, często wymagane jest dodatkowe spotkanie po upływie 3 tygodni.

 

 

sprawdź sam

Dermokosmetyki w sklepie online

Preparaty polecane przez specjalistów, lekarzy medycyny estetycznej

Mesoestetic, iS Clinical, Obagi medical, SkinCeuticals, Sesderma, Skin Perfusion i inne...

Sklep on-line

Chcesz być na bieżąco z promocjami?

Zostaw nam swój adres mailowy, a poinformujemy Cię o nowych promocjach i zabiegach w naszym salonie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.