Aktualności

Pelleve- Termolifting

Data wpisu: 15.09.2014

Pelleve - najlepszy zabieg medycyny estetycznej 2013 roku. 

Młodość dzięki nauce.

Zabieg Pelleve jest jedną z najnowszych niechirurgicznych technik służących utrzymaniu młodemgo wyglądu. Jest to opatentowany system oparty na zastosowaniu energii o częstotliwości fal radiowych (RF). Zaawansowana technologia Cool-Gel korzysta z żelu zamrażającego do chłodzenia zewnętrznej powierzchni skóry w czasie, gdy energia RF delikatnie ogrzewa i modyfikuje tkanki miękkie znajdujace się pod skórą. prowadzi to do kurczenia się i napinania włókien kolagenowych.

Zabiegi Pelleve stosuje się w leczeniu skóry twarzy: obwisły pobródek, fałdy nosowo-wargowe, zmarszczki wokół ust, nadmiar skóry na górnej powiece, brak jędrności skóry.

Pelleve jest wskazane szczególnie dla osób, które nie mogą skorzystać z botoxu lub zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego.

Jest to zabieg, który wykonuje się przez cały rok. Nazywany często lunchowym. 

Po zabiegu: nie przewiduje się żadnego okresu rekonwalescencji. Od razu można powrócić do codziennych zajęć. Miejscowe, delikatnie zaczerwienienie skóry widoczne jest zwykle przez godzinę po zabiegu. Pełny efekt zabiegu ujawnia się stopniowo przez kilka miesięcy.Pierwsze rezultaty większość pacjentów zauważa już po jednym zabiegu Pelleve, a czas poprawy wynosi do 6 miesięcy. 

Czy zabieg jest bolesny?  Zabieg nie wymaga znieczulenia. Odczuwalne jest łagodne ciepło lub intensywne gorąco w okolicy poddawanej zabiegowi. 

Efekty zabiegu: Skóra twarzy i szyi jest bardziej napięta, brwi uniesione i wygładzona twarz. 

Zalecamy kuracje łączone dobierane indywidualnie dla każdego pacjenta. Plan terapii jest długofalowy i obejmuje pół roku lub rok. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji. 

 

 

 

 

sprawdź sam

Dermokosmetyki w sklepie online

Preparaty polecane przez specjalistów, lekarzy medycyny estetycznej

Mesoestetic, iS Clinical, Obagi medical, SkinCeuticals, Sesderma, Skin Perfusion i inne...

Sklep on-line

Chcesz być na bieżąco z promocjami?

Zostaw nam swój adres mailowy, a poinformujemy Cię o nowych promocjach i zabiegach w naszym salonie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.